Хартія 2018

Місто або громада вважаються такими, що долучилися до Європейського тижня мобільності, якщо керівник міста або громади підписав Хартію Європейського тижня мобільності 2018.

Хартію ЄТМ має підписати керівник міста або громади.

Хартію ЄТМ українською мовою можна скачати за посиланням – Хартія ЄТМ 2018

Підписання Хартії можна організувати урочисто: запросити журналістів, влаштувати прес-конференцію, або запросити керівника міста або громади на один з ваших заходів, під час яких він підпише Хартію.

Підписана Хартія потрібна для реєстрації міста на сайті ЄТМ. Але також Хартія – це зобов’язання з розвитку сталого транспорту, що бере на себе керівник і місто / громада. Важливо, аби керівник зробив цю дію свідомо та дійсно розпочав роботи з облаштування кращого транспорту.

Реєстрація міста / громади відбувається онлайн на сайті ЄТМ.

Перший етап реєстрації – заповнення інформації про місто / громаду. Якщо місто або громада уже бралиучасть в ЄТМ, то цей етап пропускається.

Другий етап реєстрації – заповнення інформації про заходи, які планує організувати місто / громада у цьому році. Це описані вище у цьому дайджесті заходи: тиждень подій, День без авто та постійні транспортні зміни. На цьому етапі слід уже чітко знати та зазначити усі заходи, які місто планує проводити. Після цього ви тиснете кнопку “Submit” і чекаєте підтвердження національного координатора.

Третій етап реєстрації – перевірка вашої інформації національним координатором. В Україні це ГО “Форза”. Нацкоординатор перевіряє інформацію про місто та про план заходів, уточнює деталі за телефоном, який ви залишили та дописує те, що потрібно для остаточної реєстрації.

Зверніть увагу!

Реєструвати місто до участі в ЄТМ має саме представник влади, бажано – керівник міста або громади. Адже реєстрація – це не лише рядок на загальному сайті ЄТМ, а й спосіб залучити міську владу до проведення реальних транспортних змін. Тому важливо, аби влада знала про свою участь в ЄТМ і взяла на себе зобов’язання з впровадження сталого розвитку транспорту.

Про реєстрацію та інші деталі ви можете запитати національну координаторку з ГО “Форза” Лесю Лойко: 067 310 16 31, lesya.loyko@forza.org.ua.